Madys Bakery — Кишинёв — фото 1
★ Alegerea redacției

Madys Bakery

☕ Cafea
🏙️ Chișinău$
★ 5.0
1 recenzie
+37376050048str. Miron Costin 13/1, Chișinău
Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Вс 07:00–23:00
Despre acest loc

Brutărie confortabilă în zona Râșcanov

Croissante proaspete și cafea bună — motivul pentru care lumea vine zilnic
Preț mediu
~80 MDL
Cel mai bine
🌅 Dimineață💼 Zile lucrătoare
Ideal pentru
🧘 Singur👥 Grup👨‍👩‍👧 Familie
Taguri — apasă pentru a găsi similare:
BrutărieWi-FiParcareZonă copiiTerasăAcces dizabilitățiAer liberFamily-friendlyPet-friendlyConfortabilRomanticLiniștitTinerescBugetPreț mediuMic-dejunCocktailuriBucătărie europeanăBucătărie italianăFast-food
🎟️ Promoții
Deocamdată nu există promoții
Abonați-vă — vă anunțăm imediat ce Madys Bakery publică o reducere sau un eveniment.

Recenzii

Fii primul care lasă o recenzie!
Recenzia ta va ajuta alți oameni să aleagă cel mai bun loc.
Va dura mai puțin de un minut 🙌

Întrebări frecvente despre Madys Bakery

Unde se află Madys Bakery?+

Madys Bakery se află la adresa: str. Miron Costin 13/1, Chișinău, Moldova.

Care este programul Madys Bakery?+

Programul Madys Bakery: zilnic 07:00–23:00.

Cum pot suna la Madys Bakery?+

Puteți suna la Madys Bakery la numărul +37376050048.

Cât costă în medie la Madys Bakery?+

Nota medie este de aproximativ 80 MDL de persoană.

Există parcare la Madys Bakery?+

Da, Madys Bakery are parcare pentru vizitatori.

Cum ajung la Madys Bakery?+

Adresa: str. Miron Costin 13/1, Chișinău. Apăsați „Traseu” pe această pagină — se va deschide ruta în Google Maps.

☕
Locuri similare
Aceeași categorie · 4 locuri
Toate Cafea →
Cafenele din Moldova — lista completă →