Zen Coffee Place — Бельцы — фото 1
1/5

Zen Coffee Place

⚠️ Date neverificate - pot fi inexacte
🍽️ Restaurant
🏭 Bălți
+373 694 52 229Strada Ivan Konev 19, Bălți
Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Вс 07:30-22:00
Despre acest loc

Fiecare ar trebui să aibă timp pentru cafea la Zen Coffee Place. Timpul în care poți fi singur cu gândurile tale și să te reîncarci, sau să petreci timpul în mod plăcut cu prietenii.

Taguri — apasă pentru a găsi similare:
TerasăWi-FiLivrareLivrareParcarePreț mediu
Este localul dvs.?
Confirmați că sunteți proprietarul — este gratuit. După verificare, pagina va trece în contul dvs.
  • ✓Editați descrierea, fotografiile, programul și contactele
  • ✓Răspundeți la recenzii în numele localului
  • ✓Statistici despre vizualizări, apeluri și rute — în planul Business (acum gratuit)
Cum funcționează: completați o cerere scurtă, primiți un cod și trimiteți-l în Direct la @around.md de pe Instagramul localului. Verificăm manual și vă dăm acces.
🎟️ Promoții
Deocamdată nu există promoții
Abonați-vă — vă anunțăm imediat ce Zen Coffee Place publică o reducere sau un eveniment.
Ai nevoie de un site?
🍽️ Restaurantul tău are nevoie de un site cu rezervări online
Află mai mult →

Recenzii

Fii primul care lasă o recenzie!
Recenzia ta va ajuta alți oameni să aleagă cel mai bun loc.
Va dura mai puțin de un minut 🙌

Întrebări frecvente despre Zen Coffee Place

Unde se află Zen Coffee Place?+

Zen Coffee Place se află la adresa: Strada Ivan Konev 19, Bălți, Moldova.

Care este programul Zen Coffee Place?+

Programul Zen Coffee Place: zilnic 07:30–22:00.

Cum pot suna la Zen Coffee Place?+

Puteți suna la Zen Coffee Place la numărul +373 694 52 229.

Există parcare la Zen Coffee Place?+

Da, Zen Coffee Place are parcare pentru vizitatori.

Cum ajung la Zen Coffee Place?+

Adresa: Strada Ivan Konev 19, Bălți. Apăsați „Traseu” pe această pagină — se va deschide ruta în Google Maps.

🍽️
Locuri similare
Aceeași categorie · 4 locuri
Toate Restaurant →
Restaurante din Moldova — lista completă →